loading

info@kirjastusgallus.ee

EVANGEELIUMIGA MAAILMATEEDEL. KOGUTD TEOSED IV

23.00 

Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutd teosed IV

Fanny de Sivers

Raamatu esimese ja teise osa hõlmavad kaks evangeeliumitõlget koos kommentaaridega. „Aeg on täis. Markuse ja Peetruse evangeelium“ (2007) ja „Alguses oli Sõna. Neljas evangeelium“ (2000). Seejuures on oluline märkida, et esimene nendest ilmus omal ajal defektsena, kuna veerand kommentaarist jäi eksikombel välja. See viga sai nüüd parandatud. Mõlemate evangeeliumide joonealused märkused pärinevad toimetajalt: parandasin vead, ühtlustasin terminid ja esitasin vajalikke selgitusi. Säilitatud on mõned autorile iseloomulikud kirjutusviisid, näiteks Jumal-Isa, Jumal-Poeg ja Jumal-Püha Vaim jne.

Raamat on saadaval ka e-raamatuna.

Tootekood: 978-9949-668-38-0-1 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Fanny de Siversi kogutud teoste neljas osa ilmub n-ö plaaniväliselt. Kirjutisi kogunes palju rohkem kui oli teada alguses.

Esimese ja teise osa hõlmavad kaks evangeeliumitõlget koos kommentaaridega. „Aeg on täis. Markuse ja Peetruse evangeelium“ (2007) ja „Alguses oli Sõna. Neljas evangeelium“ (2000). Seejuures on oluline märkida, et esimene nendest ilmus omal ajal defektsena, kuna veerand kommentaarist jäi eksikombel välja. See viga sai nüüd parandatud. Mõlemate evangeeliumide joonealused märkused pärinevad toimetajalt: parandasin vead, ühtlustasin terminid ja esitasin vajalikke selgitusi. Säilitatud on mõned autorile iseloomulikud kirjutusviisid, näiteks Jumal-Isa, Jumal-Poeg ja Jumal-Püha Vaim jne.

Kolmandas osas sisalduvad artiklid, mis käsitlevad kirjanduslike mõtterännakutega seotud küsimusi. Siia mahuvad ka mõned väiksemad lood. Lisaosas on esitatud Meie Isa palve kommentaar: „Monoloog vastu hommikut“.

Koostaja Arne Hiob
Korrektuur Küllike Evartov
Kujundus ja küljendus Mari-Liis Bassovskaja

ISBN 978-9949-668-40-3
FORMAAT kõvakaaneline
LEHEKÜLGI 600 lk
MÕÕT 135 x 210 mm