loading

info@kirjastusgallus.ee

TULGU ÖÖ

20.00 

TULGU ÖÖ

Stephanie Rendón

Raamat koosneb neljateistkümnest eri formaadis lühijutust. Lood teoses „Tulgu öö” kutsuvad piiluma sisse fiktsiooni, müsteeriumi, fantaasiasse, romantikasse ja isegi maagilisse realismi. Õhkõrn piir reaalsuse ja unenägude vahel on mõnikord hägune ja arusaamatu. See on kollektsioon, mis huvitab lugejat ning kus ootamatud ja kummalised olukorrad on omavahel põimunud. Mida ühist on maletajal, kes on kaotanud mälu, Eesti-Venemaa piirilt pärit rebase, klaasist südamega mehe, vaimude väljaajaja, aegade lõpu, mõne armunud kummituse, hunniku seletamatute mõrvade ja Mehhiko džunglis elava krokodilli vahel?

Tootekood: 978-9949-668-83-0 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Raamat koosneb neljateistkümnest eri formaadis lühijutust. Lood teoses „Tulgu öö” kutsuvad piiluma sisse fiktsiooni, müsteeriumi, fantaasiasse, romantikasse ja isegi maagilisse realismi. Õhkõrn piir reaalsuse ja unenägude vahel on mõnikord hägune ja arusaamatu. See on kollektsioon, mis huvitab lugejat ning kus ootamatud ja kummalised olukorrad on omavahel põimunud. Mida ühist on maletajal, kes on kaotanud mälu, Eesti-Venemaa piirilt pärit rebase, klaasist südamega mehe, vaimude väljaajaja, aegade lõpu, mõne armunud kummituse, hunniku seletamatute mõrvade ja Mehhiko džunglis elava krokodilli vahel? Eelnevad on vaid mõned elemendid sellest raamatust, mis pakub ideaalset retsepti panna kujutlusvõime lendama neil,
kes seda loevad.

Stephanie Rendón on mehhiklanna, kes on nüüdseks juba peaaegu 10 aastat Eestis elanud. Ta tunneb, et Eesti on tema tõeline kodu. Tema teekond kirjanikuna on omamoodi lõimumis­protsess Mehhikost Eestisse.

Raamat on illustreeritud.

Hispaania keelest tõlkinud Marge Heinala
„Damiana ja Toribio“ tõlkinud Ingrid Hinojosa

Toimetanud ja korrektuuri lugenud Loone Ots

Kujundus, illustratsioonid ja küljendus Mari-Liis Bassovskaja

ISBN 978-9949-668-83-0

FORMAAT kõvakaaneline

LEHEKÜLGI 248 lk

MÕÕT 130 x 194 mm

Sulle võib meeldida ka…