loading

info@kirjastusgallus.ee

NELI ARMASTUST

12.00 

NELI ARMASTUST

Clive Staples Lewis

C. S. Lewise raamat uurib filosoofiast ja teoloogiast lähtuvalt inimliku armastuse nelja tüüpi: kiindumust, sõprust, erootilist armastust ja armastust Jumala vastu.
Mis on armastus?
Kirjanik mõtiskleb armastuse olemuse üle ja kuidas see väljendub meie igapäevaelus. Samal ajal julgustab ta lugejaid end avama kõikidele armastuse vormidele.

Raamat on saadaval ka e-raamatuna.

Tootekood: 978-9949-668-50-2 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

“Neli armastus” on raamat, mis uurib filosoofiast ja teoloogiast lähtuvalt inimliku armastuse nelja tüüpi: kiindumust, sõprust, erootilist armastust ja armastust Jumala vastu.
Mis on armastus?
Kirjanik mõtiskleb armastuse olemuse üle ja kuidas see väljendub meie igapäevaelus. Samal ajal julgustab ta lugejaid end avama kõikidele armastuse vormidele.

Raamatut võib lugeda filosoofilise traktaadina armastuse olemusest, kristliku meditatsioonina Jumalast, praktilise juhendina täisväärtuslikuma elu elamiseks või võtta seda kui intellektuaalset harjutust enese tundma õppimiseks.

Clive Staples Lewis (1898-1963) on eestlastele tuntuks saanud „Narnia kroonika” raamatutega. Tema rikkalik ja mitmetahuline vaimne pärand teeb temast oma aja mõjukaima kirjaniku.
Lustlik ja mänguline kirjutamisviis muudab lihtsalt loetavaks ja kaasahaaravaks ka kõige tõsisemad teemad. Isegi kuuskümmend aastat pärast surma innustab ja paelub C. S. Lewis endiselt miljoneid lugejaid.

C. S. Lewis sündis 29. novembril 1898 Belfastis. Pärast ema surma saadeti 9-aastane poiss karmi distsipliiniga internaatkooli. Lewis osales
I maailmasõjas ja sai seal ka haavata. 1918. aastal asus ta Oxfordi Ülikoolis õppima ja sai juba 27-aastasena inglise kirjanduse õppejõuks.
1954. aastast kuni elu lõpuni oli Lewis Cambridge’i Ülikooli keskaja ja renessansi kirjanduse õppetooli juhataja.

„Neli armastust” ilmus esmakordselt 1960. aastal. Pärast seda on raamatut tänase päevani sadu kordi uuesti avaldatud.

Autor  Clive Staples Lewis
Tõllkija Aldo Randmaa
Toimetaja Eha Kõrge
Kujundus ja küljendus Mari-Liis Bassovskaja

ISBN 978-9949-668-50-2
FORMAAT pehme köide
LEHEKÜLGI 168 lk
MÕÕT 110 x 165 mm

Sulle võib meeldida ka…